Certyfikaty - Blue Ice

Producent mrożonek z owoców i warzyw.

Chłodnia Składowa

Chłodnia Blue Ice została oddana do użytku w 2014r. Zakład dysponuje nowoczesnymi liniami produkcyjnymi oraz zautomatyzowanymi, posiadającymi identyfikacje elektroniczną magazynami w chłodni składowej. Specjalizujemy się w produkcji i konfekcjonowaniu mrożonych owoców, warzyw i grzybów. Chłodnia świadczy również usługi przechowalnicze, a także sortowania optycznego, grysowania, kalibrowania, drylowania, detekcji dla powierzonego surowca owocowo warzywnego.

Naszym klientom oferujemy:

  • elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • możliwość realizacji nietypowych zamówień,
  • szeroką gamę asortymentu,
  • najwyższą jakość oferowanych produktów,
  • duże moce chłodnicze i zdolności przechowalnicze, także usługowo,
  • różne formy konfekcjonowania.

Nasze Certyfikaty BRC:

Naszymi atutami są:

Nowoczesność:

zastosowane rozwiązania techniczne i technologiczne pozwalają nam uzyskać najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów, oraz korzystnie oddziaływać na środowisko.

Profesjonalizm:

Nasz sztab technologów z dużym doświadczeniem w branży chłodniczej to specjaliści, dzięki którym spełniamy najwyższe standardy jakościowe, uzyskując pozytywne wyniki wszystkich przeprowadzonych audytów. Zakład Posiada Certyfikat BRC, pracuje w oparciu o wdrożone zasady i procedury HACCP

Położenie:

Blue Ice Sp. z o.o. producent mrożonek zakład zlokalizowany jest w miejscowości Rząchowa, gmina Szczurowa, powiat Brzeski województwo małopolskie. Tereny te są naszym zapleczem w pozyskaniu warzyw oraz owoców. Bliskość autostrady A4 sprawia że jesteśmy w miejscu atrakcyjnym logistycznie.

Dane firmy:

Blue Ice Sp. z o.o.
ul.Krakowska 83, 34-120 Andrychów
KRS: 0000361483
REGON: 241652428
NIP: 954-270-38-89
Sąd rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach,
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.